Uniworks - personální společnost
...Wir helfen Menschen wachsen...
Home » Unser Angebot

Operátor/ka v elektrovýrobě

Staňte se součástí pracovního týmu a zajistěte si místo ve stabilní společnosti! Hledáme muže a ženy, kteří mají zájem zapojit se do týmové práce v elektroprůmyslu.

Požadavky

- manuální zručnost

- ochota pracovat na směny

- samostatnost

Nabídka

- zajímavou práci na hlavní poměr

- náborový příspěvek za nově přivedeného zaměstnance

- zajištěné ubytování

Pracovní náplň

- montážní práce ve výrobě

- obsluha strojů

- kontrola výrobků

Plat: od 19 000 Kč

Město: Český Krumlov

Klient: Naším zákazníkem je společnost s výrobou elektrokomponentů.

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním životopisu dáváte společnosti UNIWORKS CB s.r.o. svůj souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte a kontaktujte nás!

Neuigkeiten und Aktualitäten

Volejte zdarma: 800 330 330
NEUE JOBS SOFORT!
Möchten Sie sofort über die neuen Arbeitsstellen wissen und seien der Erste, zu reagieren und somit eine bessere Chance hat, einen Job zu bekommen? Tragen Sie Ihre E-Mail und die neuen Positionen werden Sie automatisch geschickt, sobald sie veröffentlicht werden.
Home  |  Über uns  |  Unser Angebot  |  Referenzen  |  Kontakt  |  Partner  |