Uniworks - personální společnost
...We help people to grow...
Home » Our offer

Operátor/ka v automobilovém průmyslu

Naším zákazníkem je nadnárodní společnost s významným podílem na trhu v automobilovém průmyslu. Staňte se i Vy její součástí a zajistěte si tak perspektivní pracovní místo. Hledáme muže a ženy, kteří se rádi zapojí do týmové práce v automobilovém průmyslu.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak hledáme právě VÁS!

Požadavky

- manuální zručnost

- dobrý zrak

- samostatnost, spolehlivost

- ochota učit se novým věcem

- čistý trestní rejstřík

- směnný provoz

Nabídka

- stabilní zaměstnání

- zajištěné ubytování

- náborový příspěvek za nově přivedeného zaměstnance

Pracovní náplň

- manuální práce ve výrobě automobilových dílů

- obsluha strojů

- ořez těsnění

- kontrola a dokončovací práce

Plat: od 19 000 Kč

Město: Jižní Čechy

Klient: Naším zákazníkem je společnost působící v automobilovém průmyslu

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním životopisu dáváte společnosti UNIWORKS CB s.r.o. svůj souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte a kontaktujte nás!

News

Volejte zdarma: 800 330 330
NEW JOB OFFERS!
Do you want to know about the latest job offers advanced? Do you want to be the first, who answers the offer? Please, write your e-mail address. We will send you the latest jobs as soon as they would be announced.
Home  |  About us  |  Our offer  |  Reference  |  Contacts  |  Partners  |