Uniworks - personální společnost
...We help people to grow...
Home » Our offer

Pracovník/pracovnice - úklid

Hledáme pracovníka/pracovnici na úklid prostor výrobního závodu v Kaplici. Jedná se o částeční úvazek na 6hod.

Náplň práce:

- zametení a vysátí výrobních prostor

- udržení pořádku venkovních prostor

- úklid soc. zařízení a šaten

- třídění odpadu

Nabízíme:

- dlouhodobou práci na trvalý pracovní poměr

- práci na 1 směnu

- platové ohodnocení: 11 500 - 13 000,- Kč

Odpovědí na tento inzerát nebo zasláním životopisu dáváte společnosti UNIWORKS CB s.r.o. svůj souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte formulář k registraci a my se Vám ozveme.

News

Home  |  About us  |  Our offer  |  Processing of personal data  |  Reference  |  Contacts  |  Partners  |