Uniworks

SKLADNÍK Vodňany ihned

Uniworks

Skladník; řidič VZV, řidič dodávky
Mzda: 27 500 - 32 000 Kč
Michaela Zámečníková
Personální referentka
Eva Čejková

Ucházejte se o tuto práci hned teď. Stačí zaslat životopis.

Odesláním souhlasím s pravidly ochrany osobních údajů. Více informací zde .

Popis pracovní pozice

Dodávejte kvalitní zeleninu a ovoce s námi. Hledáme zodpovědné skladníky pro posílení našeho týmu.

Nabízíme

  • Spolehlivého zaměstnavatele pro dlouhodobou spolupráci
  • Práce na HPP
  • Nástup ihned, případně po dohodě
  • Fixní mzda + příplatky, po zapracování navýšení mzdy
  • Částečně dotované obědy (rozvoz na pracoviště)
  • Nákup ovoce a zeleniny za velkoobchodní ceny
  • Pracovní fond cca 160 – 190hodin měsíčně + možnost přesčasů

Hlavní náplň práce

  • Příprava a kompletace objednávek pro odběratele
  • Evidence zboží
  • Kontrola kvality zboží
  • Vykládka a nakládka (VZV – elektrický)
  • Manipulace se zbožím (VZV + paleťák)

Požadujeme

  • ŘP B (značnou výhodou ŘP C)
  • Schopnost se dopravit na pracoviště
  • Praxe na VZV – výhodou, není podmínkou
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Selský rozum a fyzická zdatnost

Není to to pravé?

Registrujte se zdarma jako uchazeč o zaměstnání a jakmile bude k dispozici pozice vhodná pro Vás, prioritně Vás oslovíme s nabídkou.

Co říkají o Uniworks

Zaměstnanci

Skvělá firma. Minulý rok jsem přes tuto agenturu brigádně pracoval, jsou velice zodpovědní, výplata byla včas dle domluvy.

Václav Žižka

Spolupracujeme